شرکت صنعت کاران با بکارگیری تکنولوژی های روز قابلیت تولید انواع پیچ، مهره،استاد بولت ها و پیچ و مهره را با بهترین مواد اولیه دارا است .

برای استاد بولت از آبکاری های داکرومات و کادمیوم و تفلون رنگی استفاده می شود .

باید در نظر داشت آبکاری گالوانیزه گرم مذابی جهت استادبولت ها بر اساس آیین نامه ASTMمناسب نمی باشد چرا که ممکن است باعث ایجاد ترک های هیدروژنی در سطح پیچ گردد .

موارد مصرف پیچ شش گوش:

صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ،صنعت ساختمان، پل سازی ،سوله ،سازه ،اسکلت فلزی و...

یکی از پر کاربرد ترین پیچها در پیچ و مهره ، پیچ سر شش گوش است.

پیچ شش گوش ها بیشتر کاربرد صنعتی و ساختمانی دارند.

پیچ شش گوش در اسکلت فلزی،سازه فلزی و سوله کاربرد دارد اغلب آسمان خراشها و سازه های غولپیکر با کمک پیچ شش گوش ساخته میشوند.

شرکت صنعت کاران انواع پیچ شش گوش خشکه تمام دنده و نیم دنده از قطر 6mm الی 56mm مطابق با استاندارد DIN 931,DIN 933 در رده های 5.8-8.8-10.9-12.9 پیچ سر شش گوش دنده ریز و دنده درشت (UNC,UNF) از قطر ” 1/2 الی ”2 را تولید کرده و در اختیار صنایع مختلف قرار می دهد.

پیچ و مهره شش گوش استیل

پیچ و مهره شش گوش استیل نیز که هم مقاومت سختی بالا و هم مقاومت خوردگی بالا دارند برای محیط های پر فشار و با رطویت بالا  مصارف گوناگون دارند.

برای پیچ های فولادی و آهنی از انواع پوشش ها نظیر آبکاری گالوانیزه سرد ، گالوانیزه گرم ، داکرومات و ... استفاده می شود که در این میان برای پیچ های گرید 10.9 نباید از گالوانیزه گرم استفاده کرد چرا که باعث ایجاد ترک های هیدروژنی در سطح پیچ میگردد.

 

 

 

تگ های مطلب:

پیچ شش گوش،پیچ و مهره شش گوش،روش های تولید پیچ و مهره،آزمایش کشش گوه اي پیچ و مهره چیست؟،آزمایش سختی سنجی پیچ و مهره چیست؟،آزمایش های پیچ و مهره